Норвежці зсередини

(З відкритих джерел)

Норвежці – народ, який дбайливо береже свої культурні звичаї та традиції. Вони зберігають діалектичні особливості, шанують старовинні обряди та незмінно носять національні костюми на різні свята й вистави.

Сьогодні ми познайомимось із особистістю норвежця ще ближче: розглянемо ТОП-10 фактів  про громадянина Норвегії.

1. Емоційність – це рідка риса для жителя монархії, адже тут здавна звикли приховувати почуття за стальною маскою. У Норвегії не прийнято говорити людині компліменти, бо це сприймається як лестощі.

2. Продовжуючи перший пункт, варто зазначити, що говорити привселюдно бали дітей у навчальних закладах також є дикістю.

3. Стриманість у всьому. Одяг, статус, суспільне становище не мають виражати людину. У Норвегії неважливо хто ти, скільки в тебе грошей, яка в тебе посада. Скромність – запорука поваги. Це стосується і спілкування.

4. Екологія – крок у майбутнє. Норвежці обожнюють чистоту та порядок, вони боряться за сортування сміття по всьому світу.

5. Любов до тролів. Троль для жителя Норвегії – це образ-символ  природи. Отож ним прикрашають все, вважаючи захистом та оберегом.

6. Запізнення – табу для країни. Великою неповагою вважається запізнитися на зустріч, адже цінність людського часу тут на першому місці.

7. Патріотичність та невичерпна любов до своєї Батьківщини прищеплюють ще з ранніх років дітям, тому з упевненістю можна сказати, що це невідмінна риса норвежця.

8. Кожен працюючий громадянин тут відданий своїй справі, це є величезною запорукою для отримання результату. У цілому, робочий день в Норвегії досить короткий, але навіть при цьому, вони наполегливо працюють без лінощів та зайвих перерв.

9. Свобода слова, свобода преси – дуже важлива складова. Вільна країна, вільні люди, вільні думки. Як відомо, Норвегія займає перше місце в світі за рівнем свободи преси та  четверте місце за рівнем підтримки демократії з 150 країн.

10. Здобування вищої освіти за показниками також є на початку рейтингу серед усіх країн світу. Навчанню тут приділяють неабияку увагу, адже нове покоління має здобувати якісну та фундаментальну базу для подальших звершень.

Це лише маленька частинка із представлення того, хто такі норвежці. Але це основні деталі, які допоможуть створити кожному свій образ мешканця цієї країни.