Про авторів

Привіт! 

Ми авторки проекту “What color is the heart” та студентки третього курсу журналістики Таврійського національного університету імені В. І. Вернадського. Нині ми створили проект, де поєднали дві європейські країни: Україну та Норвегію, щоб показати наскільки вони різні й схожі водночас.

Дрозд Марія Констянтинівна

Народилася в Краматорську. Люблю активний відпочинок, шоколад та чистоту. Завжди все планую наперед. Люблю писати аналітику. Якою б гіркою не була б правда, журналіст перестає бути журналістом, якщо не пише чи приховує її.

Миронова Катерина Олегівна

Постійно цікавлюсь темою “зв’язків з громадськістю”, хочу вносити щось нове та цікаве в суспільство. Ще з шкільних років обожнюю бути в центрі усіх новин, займалася танцями 12 років – це допомогло їй мені частково побороти  страх публіки. Обожнюю читати книги у психологічному жанрі, де детально розбирається психотип людей. Схильна думки: “Той хто володіє інформацією, править світом”.

Чорба Крістіна Віталіївна

З ранніх років захоплювалася книгами та різними текстами. Завжди любила читати книги на історичну тематику. Родом із Закарпаття. Обрала журналістику, бо хочу висвітлювати деякі соціальні теми, зокрема домашнє насилля. Активна та позитивна, завжди готова до нових викликів.