У Львові відкрили спеціалізовану клініку протезування та реконструкції Superhumans Center

У п’ятницю, 14 квітня, у Львові відкрили спеціалізовану клініку протезування та реконструкції Superhumans Center. Про це повідомили на Facebook-сторінці закладу. Центр облаштували на базі шпиталю у Винниках.

Кліника Superhumans Center. https://www.google.com/amp/s/zaxid.net/u_lvovi_vidkrili_spetsializovanu_kliniku_protezuvannya_ta_rekonstruktsiyi_superhumans_center_n1561770/amp

Superhumans — це всеукраїнський проект. Такі ультрасучасні центри реабілітації та протезування планують відкривати по всій Україні. А люди, які постраждали внаслідок війни, отримуватимуть всі послуги центру безкоштовно.

14 квітня відбулось відкриття першої частини клініки. Уже працюють: лабораторія, де виготовляють та збирають протези; реабілітаційний басейн; перша частина департаменту фізичної реабілітації; психологічна підтримка; музей протезів.

На відкриття національного медичного центру Superhumans Center завітала перша леді України, членкиня Наглядової ради Superhumans, Олена Зеленська і Міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко.