Великодня радість. 130 українських військових повернулися з російського полону.

16 квітня у своєму Телеграм-каналі керівник Офісу президента Андрій Єрмак опублікував радісний пост. Відбувся черговий обмін військовополоненими, який днями проходив у декілька етапів. 130 наших захисників вдалося повернути до України з полону. Єрмак назвав це «Великим Великоднім обміном». 

Фото узяте з Телеграм-каналу Андрій Єрмак

Пізніше Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими уточнив інформацію:

«Цього разу завдяки зусиллям Координаційного штабу додому повертаються 92 військовослужбовця Збройних Сил України, 20 тероборонців, 11 нацгвардійців, троє прикордонників, по двоє представників Військово-морських сил та Державної спеціальної служби транспорту».

За даними Координаційного штабу, 48 зі 130 звільнених сьогодні військових вважались зниклими безвісти. Більшість з визволених воїнів захищали Україну на Бахмутському та Соледарському напрямках, а також на Запоріжжі, Херсонщині, Луганщині.

«За минулий тиждень команді Координаційного штабу вдалося визволити з неволі ворога 230 наших воїнів. Усі вони зможуть відсвяткувати Паску. Разом з усією країною ми вітаємо врятованих Захисників на рідній землі та не припиняємо зусиль для звільнення всіх полонених українців», – Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими.

Фото узяте з Телеграм-каналу Андрій Єрмак