До Великодня відбудеться прем'єра історичного детективу "Таємничі манускрипти"

Фото: 1plus1.ua

15 квітня, о 23.15 канал «1+1 Україна» покаже документальний фільм-розслідування Акіма Галімова «Таємничі манускрипти». Про це повідомили на офіційному сайті телеканалу. 

Кінострічка виходить у межах циклу “Україна. Повернення своєї історії” в якому команда дослідників розкриває фальсифікації, що створювалися російською православною церквою століттями. 

У новому фільмі автори розслідують, як росія затирала справжню історію та спростовувала історичні факти. Команда віднайшла неймовірні докази того, хто насправді підірвав Успенський собор Києво-Печерської лаври, як до москви вивезли унікальні мозайки та фрески Михайлівського собору, та як був знищений Богоявленський собор, що містив поховання гетьмана Сагайдачного, а його територію комуністи забороняли досліджувати.

Окрім цього, з фільму стане зрозумілим, чому найбільша православна церква Східної Європи – Київська – перейшла в підпорядкування своїй же гілці – московській церкві.  

Литва, Польща, Румунія, Греція, Італія, Туреччина та Канада – у архівах саме цих семи країн, на різних континентах, команда провела найбільше своє розслідування за всі серії циклу.