Україна почне контрнаступ вже у травні

Україна готується розпочати контрнаступ вже в травні. Про це пише The New York Times.

Однак, за даними видання “без рішучої перемоги підтримка України з боку Заходу може ослабнути, і Київ може опинитися під зростаючим тиском, щоб вступити в серйозні переговори з метою припинення або заморожування конфлікту.”

Водночас, 12 українських бойових бригад чисельністю близько 4 000 солдатів кожна, як очікується, будуть готові до кінця квітня, згідно з витоком документів Пентагону. За цими документами, Сполучені Штати і союзники по НАТО тренують і забезпечують дев’ять з цих бригад.

фото facebook.com/GeneralStaff.ua

“Все залежить від цього контрнаступу”, – сказав Александр Вершбоу, колишній посол США в Росії і високопоставлений чиновник НАТО, за інформацією від New York Times.

За даними видання, американські військові кажуть, що не виключено, що українська армія може ще раз здивувати їх. На її озброєнні зараз європейські танки і американські бронетранспортери, а також нові підрозділи, навчені та оснащені американцями і силами НАТО.

“Я налаштований оптимістично і думаю, що між цим і наступним роком Україна продовжить набирати обертів”, – заявив міністр оборони Великобританії Бен Воллес журналістам під час візиту до Вашингтона минулого тижня.

Що відомо ще про контрнаступ?

Президент Володимир Зеленський анонсував міжнародні події, результатом яких стануть додаткові постачання зброї в Україну.

Тим часом керівник ГУР наголосив, що Україна ніколи не погодиться віддавати комусь частину своєї землі.

В інтерв’ю NV Буданов вкотре підтвердив свій прогноз щодо того, що ЗСУ зайдуть у Крим весною цього року.