У Польщі почали розслідування через імовірні порушення під час імпорту зерна з України

Прокуратура Подкарпатського воєводства Польщі в Жешуві розпочала розслідування ймовірних порушень під час імпорту українського зерна.

Про це агенції PAP повідомила прессекретарка Регіональної прокуратури в Жешуві Ганна Бєрнат-Ложанська, пише “Європейська правда”.

За словами представниці прокуратури Жешува, розслідування стосується шахрайської схеми, у межах якої зловмисники несприятливо розпорядились майном польських виробників кормів і продуктів харчування, “вводячи їх в оману щодо країни походження зерна і приховуючи, що воно було імпортоване з України як технічне зерно”.

“На даному етапі ми можемо говорити про декілька викритих польських суб’єктів господарювання, які виступають як постраждалі сторони. Ми очікуємо на подальші повідомлення у цій справі”, – повідомила Бєрнат-Лозанська.

За словами речника національної прокуратури Польщі Лукаша Лапчинського, існують ще шість підготовчих проваджень, які стосуються дій, пов’язаних із імпортом зернових і ріпаку з України. Усі вони будуть передані до Регіональної прокуратури в Жешуві для подальшого розслідування.