Хаос і тривога: серія вибухів та вхід «Свободи Росії» і «РДК» у Білгородську область збудила росіян

Знімок екрана з відеозвернення

Ранок 22 травня росіяни зустріли серією вибухів, які прогриміли у Білгородській області. Згідно з заявами влади Російської Федерації, ці вибухи були результатом обстрілів з боку Збройних сил України. Складна ситуація та гучні вибухи супроводжувалися переляканими жителями прикордонних районів, що почали активно виїжджати з місць.

Насправді влаштувати «хаос» вдалося легіону «Свобода Росії» та бійцям «Російського добровольчого корпусу».

Про це повідомив сам «Легіон Свобода Росії» у своєму телеграм-каналі.

Пізніше РДК опублікували декілька відео біля дорожніх знаків таких сіл, як Любимівка, Безлюдівка та Чуровичі, що знаходяться у Білгородській та Брянській областях.

Також «Свобода Росії» поширили відеозапис, в якому учасник легіону, Цезар, закликає росіян не панікувати та не чинити опір, нагадуючи про вільне майбутнє для держави.

«Але сьогодні всім настав час взяти відповідальність за своє майбутнє. Диктатурі Кремля настав час покласти край», – підписали в телеграм-каналі.

Офіційна версія російської влади називає цю операцію контртерористичною, а за словами легіону проводиться з метою створення «смуги безпеки», що, за їхніми словами, має сприяти захисту громадянського населення України.

Відомо, що в той же день над центром Москви невідомі запустили прапор легіону «Свобода Росії».