Багатокористувцьку гру CS:GO хочуть використати для інформування населення рф, щодо війни в Україні

Серед повної пропаганди та заборони незалежних ЗМІ, журналісти фінського видання, також забороненого в Росії, сподіваються достукатися до росіян через хоча б одну популярну гру. Вони вирішили за допомогою карти в CS:GO показати громадянам РФ наслідки війни, про це повідомляє видання Fast Company.

Зображення було взяте з: https://store.steampowered.com/app/730/CounterStrike_Global_Offensive/

Багатокористувацький шутер від Valve популярний у всьому світі, а в тому числі і в Росії. За інформацією сервісу Leetify, в CS:GO грають 4 мільйони громадян РФ. Фінська газета Helsingin Sanomat вирішила скористатися цим, разом із креативним агентством Miltton. Вони доручили двом розробникам карт, з Австралії та Данії створити місто схоже на українське поселення, які постраждали від звірств рашизму. Більшість популярних ігор не покинули російський ринок і російська влада їх не заборонила. Тому журналісти бачать у цьому зручний спосіб вийти на мільйонну спільноту геймерів з Росії.

Зображення було взято з: https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=2969831273

Сервер називається de_voyna, а за прототип було взято Херсон. На карті, журналісти з Helsinki Daily опублікували фотографії та аудіозаписи, зроблені під час роботи в Україні, на яких зображена російська агресія. Зокрема, йдеться про Бучу та його численні жертви. Користувачі можуть вільно досліджувати їх під час матчу.