Удари по Запоріжжю: що відомо

Росія продовжує цинічно використовувати цивільне населення України у збройній агресії, випускаючи сотні ракет у мирні міста.

Фото: ДСНС

 22 березня країна терорист випустила 6 ракет тільки на Запоріжжя, певного руйнування зазнали дві 9-поверхівки. Наразі відомо про 33 постраждалих та за повідомленням в.о. міського голови Запоріжжя Анатолій Куртєв у  Телеграмі :

“На жаль, одна постраждала людина, яка перебувала у важкому стані, загинула”, – написав він.

На ранкові удари одразу зреагував Володимир Зеленський, опублікувавши на власній сторінці в Instagram відео з влучанням ракети у будівлю з підписом:

“Запоріжжя. Просто зараз російська ракета влучила в багатоповерховий будинок. Росія зі звірячою жорстокістю обстрілює місто. Влучання по житлових кварталах, де мешкають звичайні люди, діти.

Країна-терорист прагне знищити наші міста, нашу державу, наших людей. Це не повинно стати «просто звичайним днем» в Україні, будь-де інше в Європі чи світі. Треба більше єдності і рішучості світу, щоб швидше перемогти російський терор і захистити життя.”, – зазначив Президент України.

Також варто зазначити, що  Запорізька обласна прокуратура розпочала досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом порушення законів та звичаїв війни (частина 1 статті 438 Кримінального кодексу України).