Робоча поїздка Президента України в Донецьку область: Володимир Зеленський прибув до Авдіївки та відвідав госпіталь на Донеччині

Володимир Зеленський  прибув до Авдіївки та відвідав госпіталь на Донеччині.

Президент України у рамках свого робочого візиту до Донеччини відвідав передові позиції українських військових у Авдіївці. Про це повідомив у вівторок, 18 квітня, Офіс Президента України.

Під час візиту Зеленський зустрівся з українськими захисниками: поспілкувався з військовослужбовцями морської піхоти, десантно-штурмових, механізованих та артилерійських підрозділів. Глава держави вручив бійцям державні нагороди: ордени Богдана Хмельницького II та III ступенів, ордени «За мужність» II та III ступенів. Військовослужбовці своєю чергою подарували Зеленському військовий коїн, шеврон і дошку із символікою 110-ї окремої механізованої бригади.

“Маю честь сьогодні бути тут. Поруч із військовослужбовцями морської піхоти, десантно-штурмових, механізованих та артилерійських підрозділів. Поруч із нашими героями”, – написав Володимир Зеленський на своїй сторінці в Instagram.

Робоча поїздка Президента України в Донецьку область, фото з сайту Офісу Президента України

Крім цього, президент відвідав госпіталь у Донецькій області, де проходять лікування українські бійці.

Глава держави  поспілкувався з захисниками та вручив їм медалі «За військову службу Україні». Президент познайомився з медичними працівниками лікарні й відзначив представників медичної служби ЗСУ орденами Данила Галицького за порятунок життів українських захисників, повідомляє ОПУ.

За інформацією Офісу Президента України, Зеленський ознайомився з роботою передової хірургічної групи, особливо сортувального відділення, протишокової, операційної палат та палати інтенсивної терапії. Президенту було продемонстровано евакуаційний автобус Scania, що нині виконав більш ніж 90 рейсів. Даний автобус має здатність перевозити п’ятьох лежачих пацієнтів та 16 сидячих одночасно.

Робоча поїздка Президента України в Донецьку область, фото з сайту Офісу Президента України