Зеленський відвідав Херсонщину та нагородив українських військових

Під час візиту на Херсонщину Президент України провів нараду щодо поточної безпекової ситуації, а також відзначив державними нагородами військовослужбовців.

Про це повідомляє пресслужба Офісу Президента.

Учасники наради обговорили ліквідацію наслідків пошкоджень критичної інфраструктури в регіоні та стан розмінування визволених територій. Особливу увагу приділили відновленню електромереж у Херсонській області та забезпеченню ремонтних бригад потрібними матеріалами.

Також Володимир Зеленський нагородив захисників Херсонщини орденами Богдана Хмельницького ІІІ ступеня, «За мужність» ІІІ ступеня та медалями «За військову службу Україні».

Фото: ОП

«Радий сьогодні бути тут. Маю честь привітати вас, подякувати за захист нашої територіальної цілісності, суверенітету нашої держави. Хочу подякувати вам і всім вашим побратимам, які сьогодні з нами і яких, на жаль, немає. Вони в серці, у пам’яті, в історії», – сказав Глава держави.

Нагадаємо, що 20 березня армія рф 66 разів обстріляла Херсонську область. Одна людина загинула, семеро (одна з них дитина) постраждали.