Tesla випустила фірмове пиво GigaBier за €89: деталі та доступність

Звістка про випуск фірмового пива компанією Tesla вразила шанувальників марки по всьому світу. Під назвою GigaBier, пиво компанії з’явилося на сайті виробника та вже доступне для замовлення.

За інформацією компанії, GigaBier створено в співпраці з німецькою пивоварнею “Hacker-Pschorr” та містить “приємні нотки горіхів, карамелі та чорного хліба”. Цікаво, що пиво містить 5,0% алкоголю, що може бути несподіваним вибором для компанії, яка спеціалізується на виробництві екологічних електромобілів.

Упаковка GigaBier складається з трьох пляшок по 0,33 мл та коштує €89. Хоча ціна може здатися досить високою, проте вона може бути виправданою, враховуючи рідкісність цього пива та ексклюзивність його упаковки. Сама пляшка Tesla GigaBier імітує форму автомобіля компанії – Cybertruck, і має логотип Giga, що світиться в темряві.

Ця новина вже здобула багато популярності серед шанувальників Tesla, а також любителів рідкісного пива з усього світу. Наразі, вартість та доступність GigaBier буде відстежуватися із зацікавленістю.