Рада просить ЄС і СОТ ввести нові санкції проти Російської Федерації та Білорусі: риба та деревина в списку

Верховна Рада закликала Єврокомісію, Європарламент, Раду Євросоюзу, Світову організацію торгівлі, вимагати санкцій проти російської та білоруської деревини, риби та морепродуктів. Про це повідомив нардеп від “Європейської Солідарності”, Олексій Гончаренко.

Зображення було взяте з: https://espreso.tv/ukraina-viyshla-iz-kilkokh-mizhnarodnikh-ugod-z-snd-i-rosieyu

Український парламент проголосував за ухвалення відповідної постанови у вівторок. Як повідомляж агентство Bloomberg, у своєму зверненні Рада закликала ввести санкції проти Росії та Білорусі щодо деревини та продукції з неї, а також риби та морепродуктів з РФ.

Рада також закликала заборонити продаж, постачання, передачу, експорт, оренду в Російській Федерації та Білорусі обладнання та його компонентів для лісозаготівлі, деревообробки, рибальства та переробки риби та морепродуктів. Крім того, Рада зажадала заборонити ремонт такого обладнання і відмовилася визнавати всі російські сертифікати продукції, видані системою екологічної сертифікації, яка все ще діє на території РФ. Крім того, в 11 пакеті санкцій проти РФ, ЄС пропонує заборонити транзит багатьох товарів через Росію.

Зображення взяте з https://www.rada.gov.ua/news/news_kom/233055.html

Пакет санкцій планується затвердити до кінця травня, про це повідомив міністр закордонних справ Польші, Збігнев Рау в коментарі для видавництва Reuters.