Новий рік наближається. Яким хочуть побачити 2022 наші студенти?

З наближенням Нового 2022 року ми запитали кількох наших студентів, що, за їхніми побажаннями, принесе Новий рік в їхнє особисте життя та для України в цілому. Які зміни наша молодь хоче бачити у 2022 році? Які їхні сподівання на майбутнє? Дізнайтесь про це в нашому спеціальному святковому  матеріалі.

Діана Бондаренко, студентка 2 курсу КНУ ім. Т. Шевченка. Захоплююсь мистецтвом і хореографією, люблю читати книги, знайомитись з  цікавими людьми та саморозвиватись

Я вірю в те, що кожен новий рік особливий і завжди загадую бажання під бій курантів. Конкретних планів не пишу, але хочу у 2022 мати багато яскравих івентів для професійного та особистісного розвитку. І звичайно, хочу мати щастя таким, як я його уявляю! Усім людям бажаю бути здоровими — це дійсно найголовніше. Також бажаю внутрішнього спокою та гармонії, взаєморозуміння, творчих успіхів, радості і позитиву. Пам’ятайте: посмішка продовжує життя. Вірю, що у 2022 Україна зростатиме в усіх сферах. Сподіваюся, що українці стануть ближчими до держави-мрії, в якій комфортно жити!

Анастасія Ізвощікова- студентка журналістики КНУ ім. Т. Шевченка, захоплююсь сучасними танцями, музикою, французькою та кулінарією. Люблю творчість у всіх її проявах

 Я б хотіла, мабуть, щоб у новому році було більше яскравих вражень, більше спілкування і в результаті — більше обміну енергією між людьми. Мені здається, це саме те, чого нам не вистачає у цей непростий період пандемії й нескінченних карантинів. Головне насправді це емоції, бо саме вони запам’ятовуються, коли минає час.  І для себе, і для України в цілому я б хотіла більше впевненості у завтрашньому дні. Я б хотіла в новому році нічого не боятися, і щоб в країні не було страху: страху війни, коронавірусу, бідності тощо. А для цього вкрай необхідна віра в себе, оптимізм і розуміння того, що тільки ти сам можеш змінити своє життя на краще.

Крістіна Чорба, студентка  журналістики Таврійського університету, люблю писати, вивчати історію

Напередодні кожного року ми обіцяємо собі  щось змінити в особистому  житті. Це може стосуватися фігури, наших мрій, цілей, роботи… Цей список є нескінченним.  Та ми забуваємо одне: щоб змінити це «щось», має змінитись наше «я», і для цього зовсім не варто чекати нового року.    Але все ж таки не будьмо критичними й всі разом поставимо  перед собою  цілі, так же легше працювати.

Я — обіцяю, що почну працювати журналістом.

Я — обіцяю, що ще більше буду розвиватися та ставати кращою у своїй сфері.

Я — обіцяю…. Просто бути щасливою.

Думаю, останнє можна здійснювати кожен день. Зовсім неважливо, які цілі ви завтра перед собою поставите. Головне пообіцяйте мені, що завтра, післязавтра, через тиждень, через місяць, у новому році, Ви в першу чергу будете щасливі.

А щасливі Ви — щаслива Україна.

Рекомендовані статті

Інстаграм Телеграм Фейсбук