Instagram Telegram Facebook

War diary


The aim of the project is to tell the world what unites the youth of Ukraine, what determines their desire for freedom and creative impulses. As a result of this project, we have collected documentary evidence of the struggle of young Ukrainians for freedom and democracy (these two being the fundamental values of modern civilization).

More

About us

NGO “STUDENT JOURNALISM PLATFORM” is an independent, non-governmental, non-profit organization founded in March 2021. The main activities of the organization are aimed at protecting and contributing to freedom of speech and thought, free and independent media, the basic principles of democracy, social, economic and cultural interests of citizens;

More
Про наас

Latest news


«Путін помиляється у своїх розрахунках. Він хотів послабити НАТО, а домігся протилежного», – Шольц

На прес-конференції в Таллінні Шольц сказав: «Росія повинна зрозуміти, що ця війна безглузда, і вона повинна вивести свої війська».

00:27 27.05.2023

Українська влада планує створити закон для покарання чоловіків, які незаконно перетнули кордон під час воєнного стану

Міністр внутрішніх справ Ігор Клименко в інтерв’ю РБК-Україна розповів про способи мінімізації незаконних перетинів кордону зі сторони України та створення закону про покарання для чоловіків, в разі незаконного перетину кордону під час воєнного стану.

19:22 26.05.2023

Україна отримає літаки F-16 після початку наступу – Зеленський

«Скоро у нас буде наступ. І після нього, я впевнений, нам дадуть літаки» – Зеленський.

12:53 25.05.2023

Хаос і тривога: серія вибухів та вхід «Свободи Росії» і «РДК» у Білгородську область збудила росіян

Влаштувати «хаос» вдалося легіону «Свобода Росії» та бійцям «Російського добровольчого корпусу».

12:12 25.05.2023

Пандемія COVID-19: Від початку до завершення глобальної надзвичайної ситуації

З початку появи COVID-19 світ стикнувся з надзвичайною ситуацією, яка вимагала негайних заходів для контролю та подолання поширення вірусу. Однак, після тривалої боротьби та спільних зусиль міжнародної спільноти, Всесвітня Організація Охорони Здоров’я (ВООЗ) 4-го травня 2023 року оголосила про завершення “глобальної надзвичайної ситуації” щодо COVID-19.

06:57 19.05.2023

Неймовірні місця України, які можна відвідати цього літа

В умовах війни Україна не втрачає свою привабливість та відкриває свої двері перед подорожніми, щоб показати неймовірні місця, що розквітають навіть під тягарем складних випробувань. Від Києва, багатого на культурні скарби, до Одеси, що вирує неперевершеним морським духом, від Карпат, де зустрічаються гори й незаймана природа, до Чорнобиля, який несе на собі пам’ять про найважчі дні, від Львова, що таємничо сплітає минуле й сучасність, до Кам’янця-Подільського з його неперевершеною фортецею — відкрийте для себе відомі й менш відомі куточки України, що вразять вашу уяву своєю красою та багатством.

06:43 19.05.2023

Пан Убивча Харизма: Тед Банді — зло під оболонкою добра

Тед Банді — американський серійний вбивця, який володіє високим рівнем привабливості й харизми, яка допомагала йому викрадати та вбивати своїх жертв в 70-х роках минулого століття.

14:40 16.05.2023

Шепіт маминого серця

“Без сонця не цвітуть квіти, без любові немає щастя, без матері немає людини”
© Максим Горький

13:17 16.05.2023

У столиці Литви, Вільнюсі, представлені найкращі твори мистецтва, які раніше експонувалися в Галереї мистецтв у Львові

З нагоди 700-річчя заснування міста, у Вільнюсі відбулася виставка шедеврів з колекції Львівської національної галереї імені Бориса Возницького. Виставка включає 33 видатні твори європейських художників зі збірок Львівської національної галереї.

13:01 16.05.2023

Есе на тему “Почуття проти розуму: хто переможець?”

Я не випадково обрала глибоку тему внутрішньої боротьби між людськими почуттями й розумом. Ще з давніх часів так склалося, що дві найважливіші, на мою думку, сили людського внутрішнього світу ведуть запеклу боротьбу один з одним.

12:32 16.05.2023

Нова українська ракета «Трембіта»

Українські волонтери та інженери розробляють нову бойову ракету під назвою «Трембіта».
Про це заявив “Мілітарний”.

17:51 14.05.2023

Диджитал-журнал «Шушон» про моду в умовах війни

Мода ніколи не стоїть осторонь будь-яких суспільних процесів. Вона є результатом впливу різних культурних, соціальних та економічних чинників. Диджитал-журнал «Шушон» присвячений здобуткам української модної галузі в умовах війни.

17:46 14.05.2023

У Фінляндії можуть зʼявитися військові бази США – Helsingin Sanomat

Фінляндія, яка нещодавно вступила в НАТО, обговорює із США договір, який надасть право американцям бути присутніми на військових базах нового члену альянсу, повідомляє “Радіо Свобода”.

16:41 12.05.2023

War diary

наші партнери