Про нашу організацію

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «ПЛАТФОРМА СТУДЕНТСЬКОЇ ЖУРНАЛІСТИКИ» – незалежна, неурядова, неприбуткова організація,  заснована в березні 2021 року викладачами та студентами Таврійського національного університету імені В. І. Вернадського, яка об’єднує студентів, науковців, журналістів, юристів, активістів громад.

Громадська організація створена і діє на основі добровільності, рівноправності його членів, самоврядування, законності та гласності та вільна у виборі напрямків своєї діяльності, діє на засадах вільного вибору території діяльності, відсутності майнового інтересу її членів (учасників), публічності і є непідприємницьким товариством, основною метою якого не є одержання прибутку.

Головною метою Організації є задоволення та захист законних прав та інтересів своїх членів, громадських інтересів у різноманітних сферах суспільного життя.

Основними напрямками діяльності є:

  • захист та розвиток свободи слова  і думки, вільних та незалежних ЗМІ, основних принципів демократії, соціальних, економічних та культурних інтересів громадян;
  • створення та підтримка студентської медійної платформи для збору, аналізу й поширення інформації;
  • фіксування та оприлюднення конкретних випадків порушення прав людини та основоположних свобод, а також оприлюднення фактів гендерної, расової, вікової або іншої дискримінації, зокрема та не виключно, у закладах вищої освіти;
  • реалізація освітньої, культурної та просвітньої діяльності задля сприяння встановленню демократичного громадянського суспільства в Україні, підвищення правової та громадянської культури молоді.

Оскільки ГО є неприбутковою організацією, діяльність її членів відбувається на виключно на волонтерських засадах. Реалізація проєктів відбувається на волонтерських засадах та\або коштом благодійних внесків\грантів.