Наша редакційна політика

Для нас дуже важливим є дотримання журналістських стандартів та етики у наших публікаціях, тому основними принципи редакційної політики є:

Об’єктивність: Журналісти повинні ставитися до своїх матеріалів об’єктивно, незалежно від своїх особистих переконань та дотримуватися принципу балансу в публікаціях. Будь-яка дискримінація є неприпустимою.

Правдивість: Редакція дбає про правдивість інформації, яку публікує. Журналісти повинні перевіряти джерела та факти, щоб уникнути поширення неправдивої інформації.

Редакційна незалежність: Редакція зберігає незалежність від будь-яких впливів з боку політики, бізнесу або інших інтересів. Редакція повинна залишати за собою право відмовитися від публікації матеріалів, які суперечать її стандартам та принципам.

Контроль якості: Редакція повинна мати систему контролю якості публікацій, щоб забезпечити високий рівень журналістської роботи та правильної інтерпретації інформації.

Відповідальність: Ми робимо все можливе, щоб публікувати лише перевірену інформацію. Якщо з якихось причин було допущено помилки або неправильну інтерпретацію фактів, редакція повинна  виправити свою помилку та надати відповідну інформацію своїм читачам.

Свобода слова: Редакція підтримує свободу слова та думки.

Захист джерел: Редакція захищає джерела інформації та забезпечує їх конфіденційність якщо вони виявили бажання лишитися анонімними.

Суспільна відповідальність: Редакція розуміє свою суспільну відповідальність та виконує свої функції виключно в інтересах громадськості.