Valkyrie

Проєкт має на меті надати цікаву  інформацію про право жінок їх захист в Україні та закордоном, оприлюднити юридичні засади та висвітлити правопорушення. Зазначити функції юридичного права та визначити їх відмінність у різних країнах, при цьому спрямовуючи матеріали і на психологічний аспект. 

Мета проєкту– розповісти у журналістських матеріалах про права жінок, їх особливість та необхідність. Основними принципами редакційної політики проєкту неупередженість, достовірність та відкритість . У результаті будуть зібрані журналістські матеріали про встановлені закони, щодо захисту жінок у різних країнах світу, а також їх порушення, адже гендерна рівність у світі важлива і повага до жінки має бути незалежно від її статусу, менталітету чи вподобань.

Основні завдання проєкту:

  1.  Розібрати стан гендерних прав та гендерної рівності у сучасному суспільстві.
  2.  Висвітлити питання щодо захисту прав жінок.
  3. Сформувати значення гендерної рівності.
  4. Визначити вплив гендерного поділу на повсякденне життя.
  5. Оприлюднити юридичні засади про права жінок у різних країнах світу.

Обґрунтування проєкту

Зазвичай жінок у світі звикли приймати, як сентиментально-романтичних осіб, які не здатні вирішувати та приймати рішення, з якими легко впораються чоловіки. Та час змінився і жінки не тільки відкривають свій бізнес, розвиваючи власний бренд, але й змінюють хід подій у світі, керуючи країною чи урядом. Тож, очевидно, що цей проект зуміє висвітлити важливість захист жінок та розвіє  міфи про “слабку стать”. Варто зазначити, що він  сприятиме кращому взаєморозумінню людей щодо гендерної рівності.

Проєкт може бути особливо важливим для висвітлення  правових засад різних країн світу.  Адже попри тотальні зміни у світі, суспільство час від часу все одно намагається робити тиск на жінку та обмежувати її права. Також особливу увагу надається насиллям, які скоює протилежна стать до жінок, вважаючи її сексуальним об’єктом або ж об’єктом для знущань.

Проект має на меті не тільки висвітлити актуальну тему, але й залучити інших розвивати її у рамках проекту.

Цільова аудиторія

Проєкт розрахований не тільки для жінок молодого і старшого віку, а й для чоловіків того ж віку, адже вони так само беруть невід’ємну участь у формуванні гендерної демократії .

Хто буде реалізовувати проєкт

Проєкт реалізовуватиме команда зі студентів 3 курсу спеціальності Журналістика ННІФЖ ТНУ імені В.І. Вернадського: Чорби Крістіни, Дрозд Марії та Миронової Катерини спільно з ГО «Платформа студентської журналістики».