Життя Українців в Канаді та Німеччині після початку масштабного російського вторгнення

ПЕРЕЙТИ ДО ВСІХ МАТЕРІАЛІВ

Життя Українців і Українок у Канаді та Німеччині після початку широкомасштабного російського вторгнення є актуальною темою з огляду на суспільно-політичний клімат. Триваюча соціально-економічна криза в Україні через початок широкомасштабного російського вторгнення у 2022 році, змусила мільйони українців залишити свої домівки та шукати притулку в інших країнах. 

Серед тих, хто був вимушений евакуюватися, багато Українських родин, яким довелося починати життя заново в незнайомому середовищі. Всупереч викликам, з якими вони стикаються, багато з цих Українців продовжують брати активну участь у суспільно-політичному житті.

Пропонований проєкт має на меті пролити світло на досвід Українців та Українок, які оселилася в Канаді та Німеччині після початку масштабного російського вторгнення в Україну у 2022 році.  Канада та Німеччина були одними з найкращих місць для українських біженців завдяки їхній привітній імміграційній політиці та сильній підтримці прав людини. 

Проєкт має на меті надати комплексне уявлення про їхні життя, досліджуючи їхню боротьбу та перемоги, а також їхній внесок у громади, у яких вони зараз живуть.

ПЕРЕЙТИ ДО ВСІХ МАТЕРІАЛІВ

Рекомендовані статті