TruthfulReporting

Наша організація була створена за ініціативи студентів Інституту філології та журналістики ТНУ імені Вернадського. Ми дуже хочемо, аби голос студентства звучав на повну потужність.

З цією метою створено сайт Truthfulreporting.org, де молодь може висловлювати свої думки, щодо:

  • дотримання прав людини зокрема та не виключно, у закладах вищої освіти;
  • точка зору на гарячі події;
  • розмови із професійними журналістами та громадськими діячами
  • дотримання професійних стандартів журналістики, безпека журналістів;
  • історія, культура, міжнародні відносини;
  • студентське життя
  • Та інші теми, які хвилюють українську молодь.

Сайт також має на меті допомогти молодим українцям усвідомити свою ідентичність як спільноти, знайти своє місце у світовому товаристві та можливості власної участі у розв’язання глобальних проблем, популяризувати українську культуру та поширювати правдиву інформацію про Україну за кордоном, тому всі матеріали публікуються українською та англійською мовами.

Одне з головних завдань сайту – надати можливість студентам висловитись, таким чином почати свій шлях у журналістиці. Щоб за час навчання вони могли здобути практичний досвід написання матеріалів, а також мали портфоліо для працевлаштування. Організація також сприяє студентам українських ЗВО у проходженні ознайомчої, навчальної, виробничої практики з журналістики, філології та суміжних галузей.

Основними принципами редакційної політики є дотримання принципів правдивого репортажу: чесність і об’єктивність, відкритість і щирість тощо.

Оскільки сайт було створено студентами і для студентів, для розробки його концепції ми оголосили Всеукраїнський конкурс на програму діяльності нашої «Платформи студентської журналістики»,  в якому взяли участь 5 команд з трьох українських ЗВО. Як це було, можна дізнатись за посиланнямhttps://web.facebook.com/watch/?v=341579930685377