Найкасовіший мультфільм українського кінопрокату — «Мавка. Лісова пісня»

Найкасовішим анімаційним проєктом українського кінопрокату став мультфільм «Мавка. Лісова пісня», повідомляють у кіностудії FILM.UA.

Мультфільм вийшов у прокат на початку березня 2023 року. Це другий повнометражний мультфільм української студії Animagrad. За основу було взято драму-феєрію Лесі Українки «Лісова пісня».

У сюжет мультфільму покладена сила кохання душі лісу – мавки, та молодого хлопця Лукаша. Їхнє кохання додає нових фарб до життя, рятує та об’єднує.

Мультфільм випередив «Крижане серце 2» «Співай 2», «Секрети домашніх тварин 2», «Грінч».

Відомо що за місяць прокату було продано 779 798 квитків, а касові збори склали близько 100 мільйонів гривень.

Права на показ мультфільму придбали більш ніж 80 країн. Мультфільм з’явиться на великих екранах та стримінгових платформах в усьому світі. Зокрема, його покажуть в країнах Європи, Близького Сходу, США, Латинської Америки, а також Канади, Австралії, Новій Зеландії та багатьох інших країнах, повідомляє офіційний сайт Mavka.ua.

Нагадаємо, що початок виробництва мультфільму був анонсований ще у 2015 році, але дату релізу переносили кілька разів. Останній раз прем’єру планували на 29 грудня 2022 року. І тільки 2 березня 2023 року вона нарешті відбулася.