Робота за покликом серця

XXI століття – час наукових відкриттів, досліджень та створення важливих технічних пристроїв, які неабияк полегшують нам життя. В такий насичений різними подіями час людина завжди шукає можливість для відпочинку фізичного та духовного. Зміна звичного нам середовища допомагає «розвантажити» мозок та отримати натхнення на майбутні звершення. Сучасне суспільство часто висуває відпочинок на перший план. Мільйони людей щодня відвідують нову країну, місто, селище чи острів для самовдосконалення та насолоди. Таке собі захоплення для душі, яке надалі може перерости в професію та приносити не тільки задоволення, але й прибуток. Сьогодні є багато цікавих людей, які власним прикладом можуть мотивувати інших і показують, що завдяки бажанню і прикладеним зусиллям можна досягти того, що ще вчора було твоєю мрією.

Не хочу акцентувати на добре відомих журналістах і блогерах, адже інформації про них доволі багато, тому познайомлю вас з людиною, котра робить не менш цікаві матеріали та присвячує подорожам значну частину свого життя. Українець Марк Буткін з самого дитинства марив подорожами і мріяв побувати у кожному куточку нашої планети. Зараз хлопцю 22 роки, і тепер він не просто втілює свою мрію в життя, але й допомагає зробити це іншим.  

Фото з архіву Марка Буткіна

Першу серйозну подорож Марк здійснив у 2018 році. Тоді після захопливих розповідей колеги про поїздку до Швеції юнак вирішив підкорити Європу. Своїми намірами Марк поділився з другом, і уже разом вони почали збирати команду для цієї подорожі. За час поїздки вдалося відвідати Швецію, Данію, Німеччину та Польщу. Саме під час цієї мандрівки хлопець зрозумів, з чим хоче пов’язати своє життя. І вже у 2019 році під керівництвом Марка Буткіна розпочалась діяльність проєкту авторських подорожей під назвою “TripMakers”. 

Команда “TripMakers” обіцяє кожному учаснику захопливу подорож у невеликій сімейній компанії, під час якої ви тет-а-тет знайомитесь з країною, вивчаєте її звичаї і традиції та отримуєте масу позитивних емоцій. І судячи з відгуків їм це дійсно вдається. За час мандрівки ви маєте змогу об’їздити найцікавіші місця країни, адже команда на весь час подорожі орендує найкомфортніші авто. Хочете кабріолет? Будь ласка! На джипах в гори? З радістю!

Фото з архіву Марка Буткіна

Норвегія, Дубай, Каппадокія, Грузія, Кіпр – це ще не повний перелік чарівних місць, в які було організовано авторські тури. Загалом до повномасштабного вторгнення РФ в Україну команді вдалося відвідати 22 країни. Допомагали проводити ці подорожі ще двоє супроводжуючих: Євгеній та Вадим. Хлопці були не просто звичайними гідами, але й фотографами, операторами та просто друзями для кожного учасника групи. Це, до речі, особливість цієї туристичної агенції. Після подорожі у вас залишаються спогади у вигляді якісних фото та відео відзнятих на дрон. Команда не шкодує грошей на професійну техніку, все задля задоволення своїх туристів.

Фото з архіву Марка Буткіна

Після 24 лютого у Марка, як і у кожного українця, життя стало на паузу. З подорожами на деякий час довелося почекати. Та сидіти склавши руки юнак не збирався, тому почав активніше розвивати свій ще один проєкт “Lampa Production” – відеознімання різних заходів, створення рекламних роликів. Та хай там як, серце потребувало подорожей. До того ж хлопець розумів, що саме завдяки роботі зможе у цей непростий час підтримувати Україну фінансово.

Зараз Марк навчається у Польщі й продовжує наповнювати свій блог в інстаграмі цікавими історіями із власного життя, незабутніми моментами з мандрівок. Віднедавна хлопець ще й  почав вести канал на YouTube. І, звісно ж, знову дарує людям позитивні емоції в авторських турах. Певний відсоток свого заробітку Марк перераховує на потреби ЗСУ і вірить, що перемога України вже дуже близько.