Disney знов звинувачують в расизмі через кастинг рімейку “Ліло і Стіч”

фото: HollywoodReporter

Нещодавно, 13 квітня в HollywoodReporter повідомили про підбір актриси на роль Нані  в живій адаптації анімаційного мульфільму “Ліло і Стіч”.

Сідні Агудонг зіграє старшу сестру Ліло- Нані. Але не всім сподобався кастинг актриси, багато людей розкритикували вибір Disney. Бо колір шкіри акторки світліший ніж у персонажки мультфільму. У відповідь на новину про кастинг користувачі соціальних мереж не приховували свою думку щодо вибору і поділилися своїми думками у Twitter.

“Але Нані та Ліло з темнішими відтінками шкіри, і це важлива деталь, бо використовується в сюжеті і дуже актуальна для історії” – стверджує один з користувачів.

“Аріель, Тінкербел, Клеопатра — цих персонажів спеціально змінили задля нової повістки. Але чомусь люди більше звернули на колір шкіри актриси, яка є Гавайкою, як і Нані, в чому тоді проблема?” – запевняє інший.

Також до складу акторів фільму приєдналися: Майя Кеалоха, яка зіграє Ліло, Зак Галіфіанакіс, який втілити на екрані маленького синього інопланетянина — Стіча.