На честь загиблого легендарного танкіста та Героя АТО з Волині ізраїльська виноробня назвала вино

Констянтин Мрочко — танкіст, який загинув у боях за Україну навесні 2022 року. Чоловік почав свій військовий шлях ще у 2003 році. Саме тоді він проходив строкову службу в танкових військах у Володимир-Волинській механізованій бригаді. Сам боєць родом з Волині, селища Благодатне.

У квітні 2014 року він був одним із перших, хто пішов зі зброєю у руках захищати країну від ворога на сході України. Служив у механізованій бригаді, з якою пройшов Мар’їнку та Маріуполь на Донеччині.

Одним із визначних досягнень є битва за Дебальцеве. Саме тоді, танкіст виводив колони з кільця у знаменитому танковому екіпажі уродженця Старовижівщини Миколи Тишика. Тоді захисникам вдалось вивести колону українських танків через мінне поле у населеному пункті. Констянтин зі своїм екіпажем їхали першими, а решта — їхньою колією за ними. Відтоді, Констянтин став одним із найкращих українських танкістів.

З початком широкомасштабного військового вторгнення РФ в Україну повернувся з Ізраїлю, де перебував на заробітках, і пішов у рідний підрозділ танкістом захищати українську землю. Чоловік воював на Київщині і 8 березня 2022 року у селищі Макарів, коли точились жорсткі бої, він загинув.

Без сина лишились батьки, без тата – діти, а без чоловіка — дружина.

Рожеве вино врожаю 2022 року назвали «Костя» на честь Костянтина Мрочка, який чотири роки тому й заклав цей виноградник. Коли він працював на органічній фермі «Лев-Адам», то потоваришував із власниками. Окрім догляду за виноградником, допомагав їм у веденні господарства.

«Це рожеве вино «Костя» присвячене пам’яті нашого дорогого друга Кості Мрочка. Він закладав виноградники, з яких вироблялося це вино. Та, на жаль, не зміг насолодитися ним. Але пам’ять про його міцні руки і ніжне серце житиме в цьому вині та його неповторному освіжаючому смаку».