Херсон. Щоденник війни від журналістки Єлізавети Каменєвої

Фото: Херсон. Постер, що символізує мир.

Наша Херсонщина з першого березня окупована. Спочатку був страх невідомого, не знали, що чекає на нас. А пізніше побачили, що рашисти готують різного виду вистави, інформаційні вкиди. Це нагадувало цирк. Нам вимикали мобільний зв’язок, ми сиділи без новин та контакту з близькими. Окупанти захопили телевежу, увімкнути свої телеканали. Ми подивилися, що там, щоб знати ворога в обличчя. І однозначно зрозуміли, що не маємо складати руки, не маємо здаватися,шоб ніколи в житті не дивитися те сміття.

Жителі Херсону на антивоєнному мітингу

Читали в українських новинах, які в нашому місті сміливі та відважні люди. Вони вилазили на танки окупантів, співали наш гімн, голіруч зупиняли їхні машини. І це дуже надихнуло. Я зрозуміла, що не варто сидіти вдома у такий час. Не можна боятися, адже ворог цього і прагне – викликати страх.

Херсон. Мітинг проти російської окупації

Інколи справді лячно від того, наскільки негідні наші вороги. Вони не воюють, вони знущаються над мирним населенням. Грабують наші магазини, викрадають людей, вмикають гімн СРСР, РФ, знімають прапори і чіпляють свої ганчірки.

Прикро, що ми не можемо їх голими руками вигнати звідси. Ми співаємо, кричимо на них, а вони сміються. Віримо, що це не надовго. З нами ЗСУ! З нами правда! З нами Бог! Україна переможе!

Народу росії не бажаю нічого злого, бажаю лише розуму і жаги до свободи, поки не запізно. Бажаю обрати нового президента. А всім українцям бажаю миру 🕊️🇺🇦

Авторка: Єлізавета Каменєва, закінчила Херсонський державний університет. Працюю на медіа платформі “Вгору”. У вільний час займаюся спортом, обожнюю читати триллери Стівена Кінга та детективи Агати Крісті.