Усі дописи

Знайшли дуже змістовні інфографіки, яким варто приділити кілька хвилин свого життя, для всіх, кому не байдужа тема Каховської ГЕС. Зібрані дані на цих графіках показують весь масштаб руйнувань, які спричинила російська окупаційна армія, та наслідки цієї катастрофи для нашої України, особливо для півдня.

Анастасія Корогодова – акторка, волонтерка та просто цікава особистість. Їй двадцять два, вона живе акторською діяльністю. Нещодавно Анастасія повернулася з Парижа, де навчалася в одній з найкращих акторських шкіл. Метою акторки є пошук творчих можливостей та успіху в Україні.
Ми вирішили запитати її про акторство, український театр, кіно та майбутнє українського мистецтва.

Сьогодні ми всі прокинулись з вкрай поганим настроєм: рано вранці взяли наші телефони зайшли глянути стрічку новин як завжди, і тут ось такі заголовки: “Каховську ГЕС підірвано” “Окупанти підірвали Каховську дамбу, хвилі води затоплюють прилеглі населені пункти”.

За мільйон миль від нашої матінки-Землі, в далеких, холодних та пустих просторах космосу, де інколи лишень пролітають повз астероїди, метеорити та можливо комети, знаходиться дивовижне творіння людства, що викликає захват у кожного, хто хоча б раз поглянув вгору та намагавсь осмислити Всесвіт.

Коротка рефлексія про сенс життя, що може видаватись дещо депресивною. Хтозна. Сподіваюсь, що ні.

Війна, непередбачувана і лячна, завдає страждань та руйнує життя тисяч людей. Наразі вона перебуває в центрі уваги кожного українця, має величезний вплив на нашу країну та суспільство. Кожен з нас внаслідок цієї війни в певний період мав зіштовхнутись зі складним вибором, який вирішує подальшу долю.

Сполучені Штати Америки планують забезпечити постачання тротилу в Японії для 155-мм артилерійських снарядів, оскільки Вашингтон поспішає доставляти зброю та боєприпаси в Україну для контрнаступу проти російських військ, повідомили Reuters дві людини, знайомі з цим питанням.

Міністр внутрішніх справ Ігор Клименко в інтерв’ю РБК-Україна розповів про обіг зброї на території України під час війни. Повідомив подальші умови зберігання та користування зброєю. Також зазначив і про створення реєстру для зброї за допомогою європейських країн.

Дуже часто людина, яка страждає від будь-якого виду насилля, обирає для себе стратегію терпіти, вважаючи це проявом сили. Але про насилля не можна мовчати. Проявіть силу, зробивши важливий крок назустріч до самого себе.

Студентське життя – це час інтенсивного навчання, соціальних зобов’язань та особистого розвитку, який може бути захопливим і водночас викликати значні стресові ситуації.
У цій статті ми розглянемо основні перешкоди, з якими стикаються студенти (про які розповіли вони самі), і поділимося ефективними стратегіями подолання стресу, які допоможуть досягти успіху та зробити процес навчання цікавим та легким.

Війна, як і усі жахливі речі, завжди зустрічає нас зненацька. Вона залишається темним відбитком на серцях людей. Попри те, де ми знаходимося та що відчуваємо, ми намагаємося жити далі, розуміючи, що життя продовжується. Це стосується і тих, хто тікав від війни за кордон та робив усе, аби не зламатися.

Міністр внутрішніх справ Ігор Клименко в інтерв’ю РБК-Україна розповів про нові умови та можливості в теоретичній та практичній частині водійського навчання. Наголошено на таких моментах, як зменшення корупційних схем та покращення умов навчання та складання іспитів.

Після ворожого обстрілу нашої держави зі сторони терористичної росії балістичними ракетами 29 травня 2023, начальник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Кирило Буданов виступив зі зверненням та обіцянкою для росіян.

Вікторія Гончар провела дистанційний майстер-клас для студентів. На ньому вона розповіла про ефективне просування брендів у соціальних мережах та поділилася корисними порадами щодо вибору та оптимізації контенту.

На прес-конференції в Таллінні Шольц сказав: «Росія повинна зрозуміти, що ця війна безглузда, і вона повинна вивести свої війська».

Міністр внутрішніх справ Ігор Клименко в інтерв’ю РБК-Україна розповів про способи мінімізації незаконних перетинів кордону зі сторони України та створення закону про покарання для чоловіків, в разі незаконного перетину кордону під час воєнного стану.

«Скоро у нас буде наступ. І після нього, я впевнений, нам дадуть літаки» – Зеленський.

Влаштувати «хаос» вдалося легіону «Свобода Росії» та бійцям «Російського добровольчого корпусу».

З початку появи COVID-19 світ стикнувся з надзвичайною ситуацією, яка вимагала негайних заходів для контролю та подолання поширення вірусу. Однак, після тривалої боротьби та спільних зусиль міжнародної спільноти, Всесвітня Організація Охорони Здоров’я (ВООЗ) 4-го травня 2023 року оголосила про завершення “глобальної надзвичайної ситуації” щодо COVID-19.

В умовах війни Україна не втрачає свою привабливість та відкриває свої двері перед подорожніми, щоб показати неймовірні місця, що розквітають навіть під тягарем складних випробувань.

Тед Банді — американський серійний вбивця, який володіє високим рівнем привабливості й харизми, яка допомагала йому викрадати та вбивати своїх жертв в 70-х роках минулого століття.

“Без сонця не цвітуть квіти, без любові немає щастя, без матері немає людини”
© Максим Горький

З нагоди 700-річчя заснування міста, у Вільнюсі відбулася виставка шедеврів з колекції Львівської національної галереї імені Бориса Возницького. Виставка включає 33 видатні твори європейських художників зі збірок Львівської національної галереї.

Я не випадково обрала глибоку тему внутрішньої боротьби між людськими почуттями й розумом. Ще з давніх часів так склалося, що дві найважливіші, на мою думку, сили людського внутрішнього світу ведуть запеклу боротьбу один з одним.

Українські волонтери та інженери розробляють нову бойову ракету під назвою «Трембіта».
Про це заявив “Мілітарний”.

Мода ніколи не стоїть осторонь будь-яких суспільних процесів. Вона є результатом впливу різних культурних, соціальних та економічних чинників. Диджитал-журнал «Шушон» присвячений здобуткам української модної галузі в умовах війни.

Фінляндія, яка нещодавно вступила в НАТО, обговорює із США договір, який надасть право американцям бути присутніми на військових базах нового члену альянсу, повідомляє “Радіо Свобода”.

Коли мова йде про війну, то перше, що спадає на думку, — чоловік, який захищає та боронить кордони держави, але багато хто забуває, що чоловіки також ніколи не були осторонь. З ними завжди поруч жінки, дуже різні за характером, вподобаннями, зовнішніми рисами, але їх усіх об’єднує війна.

Увечері 30 квітня президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган оголосив, що лідер «Ісламської держави Іраку й Леванту» (скорочено «ІДІЛ») Абу Хамза аль-Курейші був «усунений» внаслідок авіаудару.

Видання присвячене культурі та мистецтву України. У ньому розповідаємо про історичні факти, аналізуємо сучасні події та прогнозуємо майбутні явища.