Усі дописи

На прес-конференції в Таллінні Шольц сказав: «Росія повинна зрозуміти, що ця війна безглузда, і вона повинна вивести свої війська».

Міністр внутрішніх справ Ігор Клименко в інтерв’ю РБК-Україна розповів про способи мінімізації незаконних перетинів кордону зі сторони України та створення закону про покарання для чоловіків, в разі незаконного перетину кордону під час воєнного стану.

«Скоро у нас буде наступ. І після нього, я впевнений, нам дадуть літаки» – Зеленський.

Влаштувати «хаос» вдалося легіону «Свобода Росії» та бійцям «Російського добровольчого корпусу».

З початку появи COVID-19 світ стикнувся з надзвичайною ситуацією, яка вимагала негайних заходів для контролю та подолання поширення вірусу. Однак, після тривалої боротьби та спільних зусиль міжнародної спільноти, Всесвітня Організація Охорони Здоров’я (ВООЗ) 4-го травня 2023 року оголосила про завершення “глобальної надзвичайної ситуації” щодо COVID-19.

В умовах війни Україна не втрачає свою привабливість та відкриває свої двері перед подорожніми, щоб показати неймовірні місця, що розквітають навіть під тягарем складних випробувань. Від Києва, багатого на культурні скарби, до Одеси, що вирує неперевершеним морським духом, від Карпат, де зустрічаються гори й незаймана природа, до Чорнобиля, який несе на собі пам’ять про найважчі дні, від Львова, що таємничо сплітає минуле й сучасність, до Кам’янця-Подільського з його неперевершеною фортецею — відкрийте для себе відомі й менш відомі куточки України, що вразять вашу уяву своєю красою та багатством.

Тед Банді — американський серійний вбивця, який володіє високим рівнем привабливості й харизми, яка допомагала йому викрадати та вбивати своїх жертв в 70-х роках минулого століття.

“Без сонця не цвітуть квіти, без любові немає щастя, без матері немає людини”
© Максим Горький

З нагоди 700-річчя заснування міста, у Вільнюсі відбулася виставка шедеврів з колекції Львівської національної галереї імені Бориса Возницького. Виставка включає 33 видатні твори європейських художників зі збірок Львівської національної галереї.

Я не випадково обрала глибоку тему внутрішньої боротьби між людськими почуттями й розумом. Ще з давніх часів так склалося, що дві найважливіші, на мою думку, сили людського внутрішнього світу ведуть запеклу боротьбу один з одним.

Українські волонтери та інженери розробляють нову бойову ракету під назвою «Трембіта».
Про це заявив “Мілітарний”.

Мода ніколи не стоїть осторонь будь-яких суспільних процесів. Вона є результатом впливу різних культурних, соціальних та економічних чинників. Диджитал-журнал «Шушон» присвячений здобуткам української модної галузі в умовах війни.

Фінляндія, яка нещодавно вступила в НАТО, обговорює із США договір, який надасть право американцям бути присутніми на військових базах нового члену альянсу, повідомляє “Радіо Свобода”.

Коли мова йде про війну, то перше, що спадає на думку, — чоловік, який захищає та боронить кордони держави, але багато хто забуває, що чоловіки також ніколи не були осторонь. З ними завжди поруч жінки, дуже різні за характером, вподобаннями, зовнішніми рисами, але їх усіх об’єднує війна.

Увечері 30 квітня президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган оголосив, що лідер «Ісламської держави Іраку й Леванту» (скорочено «ІДІЛ») Абу Хамза аль-Курейші був «усунений» внаслідок авіаудару.

Видання присвячене культурі та мистецтву України. У ньому розповідаємо про історичні факти, аналізуємо сучасні події та прогнозуємо майбутні явища.

Тетяна Поджіо працювала завідувачем кафедри іноземних мов в Академії муніципального управління, коли до Києва переїхав Таврійський національний університет імені В. І. Вернадського, і два заклади об’єдналися. Вона вирішила залишитися в Таврійському викладачем англійської та латинської мов, і працювала там до червня 2022 року.

Prometheus – одна з українських платформ онлайн-освіти, завдяки якій громадяни України мають можливість безкоштовно проходити різні онлайн-курси.

«Детектор медіа» — громадська організація, платформа, що активно публікує новини, моніторинги, дослідження медіа на своєму сайті, працює для суспільства.

Місія Академії української преси – сприяти поінформованому та критичному сприйняттю медіа українським суспільством та дотриманню стандартів соціально-відповідальної журналістики», – пишеться у порталі.

Рада закликала ввести санкції проти Росії та Білорусі щодо деревини та продукції з неї, а також риби та морепродуктів з РФ.

Хендрік Лессер – ця людина є засновником Lesser Evil Publishing, компанії, яка розробляє Death from Above та збирала гроші для України на Kickstarter. Саме йому прийшла в голову ідея перетворити прототип гри на гру про українських операторів дронів.

Серед повної пропаганди та заборони незалежних ЗМІ, журналісти фінського видання, також забороненого в Росії, сподіваються достукатися до росіян через хоча б одну популярну гру.

6 травня відбулася урочиста коронація старшого сина покійної Єлизавети II 74-річного Чарльза III та його дружини Камілли. На святкування було запрошено багато світових лідерів, також були королівська родина та піддані Сполученого Королівства

Катерина Грабова, студентка 4 курсу Національного університету фізичного виховання і спорту України у м. Київ. Наразі є тренером з великого тенісу та співвласницею інтернет-проєкту “mekka.project”.

Вікторія Бондаренко, закінчила Харківський національний університет мистецтв імені І. П. Котляревського, наразі фотограф-фрилансер у волонтерській організації, художниця.

Чи замислювалась про п…

Роман Павлов, студент 4 курсу журналістики Таврійського національного університету імені В. І. Вернадського, наразі волонтер 112 бригади ВСУ, займається організацією доставлення спорядження на зібрані гроші.<...

Вернигора Кристина, студентка 4 курсу журналістики Таврійського національного університету імені В. І. Вернадського, фрилансер creative writer, перекладач, волонтер на базі протестантської церкви “Emmanuil Church”, як…

Яна Безрукава, студентка 4 курсу журналістики Таврійського національного університету імені В. І. Вернадського. Співзасновниця ГО “Плурал”. Наразі освітній волонтер у Румунії: працює з дітьми в школах та дитсадках анг…

4 квітня 2023 року стало відомо, що мера Одеси Генадія Труханова заарештували. Про це стало відомо від офіційного повідомлення Спеціальної антикорупційної прокуратури.